SK SLAVIA PRAHA

Výsledky mužů 2022/2023

15.1.2022  Nedělní zápas protí Fezko strakonice

Dnes v neděli 15.1.2022 se odehrál poslední zápas tohoto víkendu v první mužské lize. V něm domácí Slavie Praha hostila tým Asten Johnson Fezko Strakonice.
Začátek zápasu patřil domácí Slavii, která sice hned z prvního útoku dostala gól, ale poté se již pustila do hry s vervou a dávala v první čtvrtině góly jen ona. Ve druhé čtvrtině zabrali Strakonice a smazali náskok Slavie. V polovině zápasu byla remíza 5:5.
Druhá polovina zápasu byla vyrovnaná a ani jeden z týmu neodskočil na větší rozdíl než dvě branky. Oba týmy dělali maximum pro to, aby se jim podařilo zápas dotáhnout do vítězného konce a divákům se takový zápas musel líbit. Rozhodující byly zákroky domácího golmana Andreye Kaplina, díky kterému skončil zápas lépe pro domácí a to výhrou 12:11.
Musíme vyzdvihnout i našeho střelce 5 branek Martina Jirotu.
Děkujeme všem divákům za hezkou atmosféru utkání.

6.11.2022 První kolo ligy

O tomto víkendu naši muži vyrazili do Olomouce k prvním letošním zápasům první ligy. V prvním duelu hráli s domácí UP Olomouc. Do půlky zápasu byly síly na obou stranách vyrovnané, ale v druhé polovině již naši muži zabrali a Olomouc v poklidu porazili. Nejvíce se na výhře podíleli Marek Kolář a Ondřej Lundák se 4 brankami. Zápas skončil konečným výsledkem:

SKS Praha x UP Olomouc 20:14

K druhému zápasu nastoupili muži proti Kometě Brno. První gól zápasu jsme dali hned z druhého útoku, ale to bylo bohužel naposled, kdy jsme v zápase vedli. Díky neproměňování šancí a individuálním chybám, nám soupeř pomalu utíkal a zápas dospěl do konce s výsledkem:

SKS Praha x Kometa Brno 9:14

Nicméně je to začátek sezóny a věříme v postupné zlepšování výkonu celého týmu.

23.10.2022 Pohár předsedy ČSVP

O tomto víkendu bojovali naši muži v Olomouci o Pohár předsedy ČSVP. Z celkových tří zápasů se jim podařilo vyhrát jen jeden a díky tomu skončili až na čtvrtém místě. Prohrané zápasy byly vždy vyrovnané a bohužel rozhodovali maličkosti a svoji roli hrála i absence trenéra na lavičce.

I přesto hodnotíme víkend pozitivně a před sezónou I. ligy mužů jsme si potvrdili, že patříme na medailové pozice.

SKS Praha x Hradec Králové 14:8

SKS Praha x Kometa Brno 9:13

SKS Praha x KVP Přerov 9:12