Pohár ČSVP mužů
Přihlášená družstva:
Skupiny: skupina A – AJ Fezko Strakonice, Slávia Hradec Králové, KVP Přerov
skupinaB – Kometa Brno, Slávia Praha, Stepp Praha
Rozpis zápasů: sobota 12. 10. – neděle 13. 10. 2019 – místo konání – Strakonice:
Sobota |
1. zápas |
1 A – AJ Fezko Strakonice |
- |
2 A – Slávia Hradec Králové |
|
2. zápas |
1 B – Slávia Praha |
- |
2 B – Stepp Praha |
|
|
|
|
|
|
3. zápas |
2 A – Slávia Hradec Králové |
- |
3 A – KVP Přerov |
|
4. zápas |
2 B – Stepp Praha |
- |
3 B – Kometa Brno |
|
|
|
|
|
|
5. zápas |
3 A – KVP Přerov |
- |
1 A – AJ Fezko Strakonice |
|
6. zápas |
3 B – Kometa Brno |
- |
1 B – Slávia Praha |
|
|
|
|
|
Neděle |
O 5. Místo |
A 3 |
- |
B 3 |
|
O 3. Místo |
A 2 |
- |
B 2 |
|
Finále |
A 1 |
- |
B 1 |
1. liga mužů
Přihlášená družstva:
Rozpis zápasů základní části:
Datum |
Kolo |
Č. utkání |
Pořadatel |
|
Hosté |
02. – 03. 11. 2019 |
1. kolo |
01. |
Stepp Praha |
- |
Kometa Brno |
02. |
Slávia Praha |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
03. |
KVP Přerov |
- |
AJ Strakonice |
||
04. |
UP Olomouc |
- |
KVS Plzeň |
||
05. |
Stepp Praha |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
06. |
Slávia Praha |
- |
Kometa Brno |
||
07. |
KVP Přerov |
- |
KVS Plzeň |
||
08. |
UP Olomouc |
- |
AJ Strakonice |
||
23. – 24. 11. 2019 |
2. kolo |
09. |
Kometa Brno |
- |
KVP Přerov |
10. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
UP Olomouc |
||
11. |
AJ Strakonice |
- |
Stepp Praha |
||
12. |
KVS Plzeň |
- |
Slávia Praha |
||
13. |
Kometa Brno |
- |
UP Olomouc |
||
14. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
KVP Přerov |
||
15. |
AJ Strakonice |
- |
Slávia Praha |
||
16. |
KVS Plzeň |
- |
Stepp Praha |
||
07. – 08. 12. 2019 |
3. kolo |
17. |
Stepp Praha |
- |
KVP Přerov |
18. |
Slávia Praha |
- |
UP Olomouc |
||
19. |
AJ Strakonice |
- |
Kometa Brno |
||
20. |
KVS Plzeň |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
21. |
Stepp Praha |
- |
UP Olomouc |
||
22. |
Slávia Praha |
- |
KVP Přerov |
||
23. |
AJ Strakonice |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
24. |
KVS Plzeň |
- |
Kometa Brno |
||
18. – 19. 01. 2020 |
4. kolo |
25. |
Stepp Praha |
- |
Slávia Praha |
26. |
KVP Přerov |
- |
UP Olomouc |
||
27. |
Kometa Brno |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
28. |
AJ Strakonice |
- |
KVS Plzeň |
||
18. – 19. 01. 2020 |
5. kolo |
29. |
Slávia Praha |
- |
Stepp Praha |
30. |
UP Olomouc |
- |
KVP Přerov |
||
31. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
Kometa Brno |
||
32. |
KVS Plzeň |
- |
AJ Strakonice |
||
01. – 02. 02. 2020 |
6. kolo |
33. |
Kometa Brno |
- |
Slávia Praha |
34. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
Stepp Praha |
||
35. |
AJ Strakonice |
- |
UP Olomouc |
||
36. |
KVS Plzeň |
- |
KVP Přerov |
||
37. |
Kometa Brno |
- |
Stepp Praha |
||
38. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
Slávia Praha |
||
39. |
AJ Strakonice |
- |
KVP Přerov |
||
40. |
KVS Plzeň |
- |
UP Olomouc |
||
15. – 16. 02. 2020 |
7. kolo |
41. |
UP Olomouc |
- |
Kometa Brno |
42. |
KVP Přerov |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
43. |
Slávia Praha |
- |
AJ Strakonice |
||
44. |
Stepp Praha |
- |
KVS Plzeň |
||
45. |
UP Olomouc |
- |
Slávia Hradec Kr. |
||
46. |
KVP Přerov |
- |
Kometa Brno |
||
47 |
Slávia Praha |
- |
KVS Plzeň |
||
48. |
Stepp Praha |
- |
AJ Strakonice |
||
29. 02. – 01. 03. 2020 |
8. kolo |
49. |
UP Olomouc |
- |
Slávia Praha |
50. |
KVP Přerov |
- |
Stepp Praha |
||
51. |
Kometa Brno |
- |
AJ Strakonice |
||
52. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
KVS Plzeň |
||
53. |
UP Olomouc |
- |
Stepp Praha |
||
54. |
KVP Přerov |
- |
Slávia Praha |
||
55. |
Kometa Brno |
- |
KVS Plzeň |
||
46. |
Slávia Hradec Kr. |
- |
AJ Strakonice |
Rozpis zápasů nadstavbové části:
Datum |
Turnaj, zápasy |
Rozpis zápasů, pořadatel |
28. – 29. 03. 2020 |
1. semifinále |
4 – 1, 3 – 2 |
1. kolo play-out |
8 – 5, 7 – 6 |
|
04. – 05. 04. 2020 |
2. semifinále |
1 – 4, 2 – 3 |
2. kolo play-out |
5 – 8, 6 – 7 |
|
25. – 26. 04. 2020 |
1. finále |
Horší po zákl. části |
1. zápas o 3. místo |
Horší po zákl. části |
|
1. zápas o 5. místo |
Horší po zákl. části |
|
1. zápas o 7. místo |
Horší po zákl. části |
|
02. – 03. 05. 2020 |
2. finále |
Lepší po zákl. části |
2. zápas o 3. místo |
Lepší po zákl. části |
|
2. zápas o 5. místo |
Lepší po zákl. části |
|
2. zápas o 7. místo |
Lepší po zákl. části |
2013 © SK SLAVIA PRAHA ODDÍL VODNÍHO PÓLA